Wat die kommunikasie-kanaal betref, bring ons die volgende weer onder u aandag.  Die portefeuljes van die skoolbestuur is soos volg:

Hoof:  

Adjunkhoof: 

 Adjunkhoof:

 

Onderwysaangeleenthede


Onderwysaangeleenthede

Dissipline:  Gr. R – gr. 7 ;
Leerlingraad ;
Veiligheid ;
Sekuriteitskameras

Departementshoof: 

Snr. Primêre Fase: 

servaas@laerskoolfairland.co.za

Servaas Nel                             Akademie:  Gr. 4 – gr. 7

epartementshoof :

Grondslagfase:

 estelle@laerskoolfairland.co.za 

Estelle Venter                         Akademie:  Gr. R – gr. 3

Departementshoof:

Opvoedkundige leiding:

dean@laerskoolfairland.co.za

Dean Benadie: Opvoedkundige leiding, Sport en Noodplan

 

Ander:

Kultuurbestuurder:                         Erika Joubert – kultuur@laerskoolfairland.co.za

Sportbestuurder:                            Ruan Basson – ruan@laerskoolfairland.co.za / sport@laerskoolfairland.co.za

Boelie Buster:                                Marilet Vosloo – marilet@laerskoolfairland.co.za

Remediërende onderrig:                Eurette Theart – eurette@gmail.com

IT & Webtuiste:                              Francois Pienaar – it@laerskoolfairland.co.za

Start typing and press Enter to search