Nuwe Personeel

Die volgende personeel het in 2020 by ons aangesluit:

Me. Nandi Uys

Me. Laetitia Cogzell

Me. Izelle Botha

Mnr. Pierre Rossouw

Me. Alicia du Toit

Me. Esca Esterhuizen

Me. Monique Bouwer

Me. Nicolene Deale

Angelique Rosslee

Opvoeder: Grondslagfase

Opvoeder: Grondslagfase

Opvoeder: Intermediêre fase

Assistent-opvoeder: Intermediêre- en Seniorfase

Assistent-opvoeder: Grondslagfase

Assistent-opvoeder: Grondslagfase

Assistent-opvoeder: Grondslagfase

Assistent-opvoeder: Grondslagfase

Assistent-opvoeder: Grondslagfase

PERSONEELLEDE IN KLASVERBAND

Fairland Gr. R-Sentrum

  • Me. Monique van Zijl – Gr. R/07
  • Me. Chantelle de Kock – Gr. R/08
  • Me. Johanette Judels – Gr. R/09
  • Me. Karin Basson – Gr. R/10
  • Me. Klarike Scheepers – Gr. R/11
  • Me. Chrisné Ehlers – Gr. R/11A

GRAAD 1

  • Me. Elsabe Venter – Gr. 1/22
  • Me. Vivia Muller – Gr. 1/23
  • Me. Anita Bensch – Gr. 1/24
  • Me. Marelize Nel – Gr. 1/25
  • Me. Paula van der Walt – Gr. 1/26
  • Me. Bianca Gouws – Gr. 1/27

GRAAD 2

  • Me. Annemarie Heymans – Gr. 2/14
  • Me. Laetitia Cogzell – Gr. 2/15
  • Me. Liza de Jager – Gr. 2/16
  • Me. Elize Oosthuizen – Gr. 2/17
  • Me. Nandi Uys – Gr. 2/18
  • Me. Mariëte Goosen – Gr. 2/21

GRAAD 3

  • Me. Antoinette Oosthuizen – Gr. 3/12
  • Me. Marli Hollenbach – Gr. 3/13
  • Me. Karen Nel – Gr. 3/28
  • Me. Yolandé van Dyk – Gr. 3/29
  • Me. Connie Steenkamp – Gr. 3/45
  • Me. Michelle du Plooy – Gr. 3/46

GRAAD 4

  • Me. Emily-Kate Levendis – Gr. 4/47
  • Me. Karen Brits – Gr. 4/48
  • Me. Liezel van Niekerk – Gr. 4/49
  • Me. Corisa Niemand – Gr. 4/50
  • Me. Izelle Botha – Gr. 4/51
  • Me. Maricia Macdonald – Gr. 4/52

GRAAD 5

  • Me. Lizahn le Roux – Gr. 5/02
  • Mnr. Pierre Human – Gr. 5/37
  • Me. Zelda Duvenhage – Gr. 5/39
  • Me. Tina Theunissen – Gr. 5/41
  • Mnr. Stefan Nel – Gr. 5/43
  • Mnr. Jordaan le Roux – Gr. 5/44

GRAAD 6

  • Mnr. Nicky Cronjé – Gr. 6/03
  • Mnr. Elardus Coetzee – Gr. 6/06
  • Mnr. Hendrik Eloff – Gr. 6/31
  • Me. Linda Dangoumou – Gr. 6/34
  • Me. Tineke Schutte – Gr. 6/40
  • Mnr. Micheal Vermeulen – Gr. 6/42A

GRAAD 7

  • Mnr. Jaco van Rooyen – Gr. 7/01
  • Me. Lillian Fouché – Gr. 7/04
  • Mnr. Reinier Louw – Gr. 7/05
  • Me. Charmaine Graham – Gr. 7/30
  • Me. Lindsay Stadtlander – Gr. 7/32

ANDER

  • Me. Erika Joubert – Kultuurbestuurder
  • Me. Melissa Breedt / Ilene Oberholzer – Mediasentrum
  • Me. Islé Verster – Ondersteuningsonderrig
  • Me. Yolin van Staden – Ondersteuningsonderrig
  • Me. Eurette Theart – Ondersteuningsonderrig
  • Me. Leanie Taljaard
  • Mnr. Ruan Basson – Sportbestuurder
  • Me. Christene van Greunen – Assistent-opvoeder
  • Me. Jacky Joubert – Assistent-opvoeder
  • Me. Bridgitte Mabhude – Assistent-opvoeder
  • Me. Chanel van Niekerk – Assistent-opvoeder
  • Me. Nicolene Deale – Assistent-opvoeder
  • Me. Angelique Rosslee– Assistent-opvoeder
  • Me. Magdal van Oudvorst – Assistent-opvoeder
  • Me. Xandré Steyn – Assistent-opvoeder
  • Me. Esca Esterhuizen – Assistent-opvoeder
  • Me. Monique Bouwer – Assistent-opvoeder
  • Me. Alicia du Toit – Assistent-opvoeder
  • Mnr. Pierre Rossouw – Assistent-opvoeder

Start typing and press Enter to search